گوه در حال سقوط

ساخت وبلاگ

DOTUSDT: DOT/USDT Good days are coming

همانطور که در این تحلیل می بینید ، Polkadot یکی از بهترین سکه های سودآور در روزهای آینده خواهد بود. دلایل این است: ما به تقاضای ماهانه در منطقه کنترل رسیده ایم و برای اولین بار به آن بازگردیم (FTB). ما به پایین کانال هفتگی نزولی رسیده ایم. ما الگوی گوه در حال سقوط را در بازه زمانی روزانه دیدیم و شکسته شدن آن قریب الوقوع است.

OPUSDT: #OP : A +120% Profits Opportunity in the Mid Term.

#OP در هر احساساتی که به نفع گاوها در حال حاضر جریان دارد ، به یک حرکت صعودی نگاه می کند. من برای اطلاعات دقیق تر در مورد پروژه کلی برمی گردم اما در حال حاضر فقط می خواهم که احتمال موقعیت طولانی را در حدود 1. 03 دلار مشاهده کنید. هدف متوسط حداقل در حدود 2. 2 دلار خواهد بو د-SMA 20 باید بالاتر از زمان طولانی تر SMA باشد.-ماک به نظر می رسد.

SOLUSDT: Solana - Exponential growth, right now!

Tolberti

Tolberti Premium به روز شد

Solana در این لحظه بسیار قوی به نظر می رسد ، و به نظر می رسد که ما یک پمپ انفجاری خواهیم داشت! اما از قبل آغاز شده است. از منظر فنی ، ما باید خطوط آبی قبلی را که در 29. 8 USD است ، دوباره امتحان کنیم. همچنین این نقطه کنترل برای عملکرد قیمت قبلی است. این اولین هدف سود است و من توصیه می کنم Sol را در اینجا بفروشید. دومین.

BNBUSDT: Binance 80% CRASH! Black swan crypto event.

اصول اول. Binance Exchange در حال از دست دادن مشتری است. این واقعیتی است که همه می دانند. این رسوایی عظیم درست قبل از کریسمس رخ داده است ، اما به نظر می رسد که مردم قبلاً چه اتفاقی افتاده را فراموش کرده اند. چه چیزی باعث از دست دادن مبادله Binance می شود؟اول از همه ، Binance Exchange خود بدون هیچ دلیلی کاربران را در سراسر جهان ممنوع می کند. دوست من گرفت

AMC: #AMC Falling wedge on the Week

در 3 هفته آینده به دنبال یک شکست هستیم- ما به 3 دلار اصلی و 50 درصد قیمت از اجرای اصلی به 8. 01 #maxpain- باند کاهش یافته ایم!/Holla Mondays در تمام سال قرمز بوده و سه شنبه امیدوارم که سبز باشد اما فدرال پاول کمی چت چت می کند و بازار کاری را انجام می دهد که برای انجام آن برنامه ریزی شده است. ما ممکن است بیشتر از زیر خط گوه غرق شویم.

BTCUSDT: Bitcoin - The bottom will be here (89% chance)

من به شما می گویم که پایین بیت کوین بین 9600 - 10300 USD خواهد بود و انتظار دارم بیت کوین در تابستان 2023 به این منطقه وارونه برسد! شما می توانید سفارشات خرید خود را در اینجا قرار دهید زیرا واکنش در این سطح بسیار زیاد خواهد بود ، بنابراین می توانید BTC را نیز با سود 50 ٪ خریداری کنید. بدترین حالت برای بیت کوین ضربه زدن به پایین کانال بزرگ است.

BTCUSD: BTC/USD - is BTC still in a downtrend?

entertheroach

Entertheroach Pro+ به روز شده

بیایید نگاهی به نمودار هفته BTC/1 USD بیندازیم و ببینیم این نمودار و شاخص ها به ما چه می گویند. BTC هنوز در یک الگوی گسترده گوه در حال سقوط است. BTC همچنین هنوز در یک الگوی گسترده موج Ichimoku قرار دارد. توجه داشته باشید که 50MA هنوز به سمت پایین به سمت 200MA حرکت می کند ، بنابراین ما هنوز هم ممکن است یک صلیب مرگ را در این بازه زمانی 1 هفته ببینیم. در لحظه تایپ.

BTCUSDT: Bitcoin Bogdanoff - Can this patte predict the bottom?

دوقلوهای بوگدانوف ادعا کردند که آنها در کمک به Satoshi Nakamoto در ساخت بیت کوین شرکت کرده اند. آیا این درست است یا نه؟همین حالا در بخش نظرات به من اطلاع دهید! سؤال این است که ، آیا می توان گوه و پرچم صعودی این نمودار هفتگی را پیش بینی کرد که پایین بیت کوین را پیش بینی کند؟من فکر می کنم قطعاً ممکن است و شاید حتی به احتمال زیاد! بیت کوین در مقایسه با سهام هنوز بسیار ضعیف است.

XMRUSDTPERP: XMRUSD: Continuation and Potential Exttension of Bullish Target

چند هفته پیش ، XMR پتانسیل را برای ادامه یک ABCD BAMM صعودی نشان داد ، همانطور که در ایده مربوط به زیر مشاهده می شود و تاکنون اوضاع به خوبی پیش رفته است و تقریباً در نیمه راه برای هدف قرار دادن هدف قرار دارد. اما با انجام این کار ، در حال شکستن و تأیید بالاتر از یک ساختار کلان و تأیید اعتبار یک پروانه صعودی است. اگر این کار ادامه یابد ، ما می توانیم اهداف زیادی را ببینیم.

EURUSD: EURUSD - Massive 22% crash to 0.82! Lifetime opportunity!

Tolberti

Tolberti Premium به روز شد

EURUSD در حال حاضر بالا می رود ، اما به نظر می رسد مانند یک راهپیمایی گربه مرده است. این یک بازار گاو نر کوتاه مدت خوب بود! ما باید روی جهت اصلی روند ، که نزولی است ، تمرکز کنیم. من فکر می کنم EURUSD به 1. 06311 می رسد ، جایی که یک مقاومت بسیار قوی وجود دارد که باید یک نقطه معکوس باشد. این یک فرصت یک بار در طول زندگی برای کوتاه کردن EUR/USD است!

BTCUSDT: ✅Bitcoin - Secret patte no one is talking about!

نه 13،000 USDT ، نه 12،000 USDT ، اما فکر می کنم 10،000 USDT یا 9،500 USDT می تواند پایین برای بیت کوین باشد ، و این یک سناریوی بسیار خوش بینانه است! همانطور که مشاهده می کنید ، خرس ها دیروز با موفقیت ساختار کلیدی بازار را که تقریباً 6 ماه در آن برگزار شده بود ، شکست. اکنون بیت کوین دچار مشکل جدی است و 3000 USDT اکنون در حال بازی است ، باور کنید یا نه. 5 سال یا 10 ساله.

BTCUSD: Bitcoin 2W falling wedge Patte Breakout soon 30K

BITCOIN 2W در حال سقوط الگوی گوه به زودی 30K

ALGOUSDT: ALGO/USDT long position

Algo Breakout Falling Wedge در بازه زمانی 4 ساعت. TP1: 0. 18 TP2: 0. 1933 SL: 1645

ATAUSDT: ATA/USDT LONG IDEA BINANCE SPOT

همانطور که در این نمودار مشاهده می کنید که 2 الگوی وجود دارد که دو قسمت پایین و Falling Wedge وجود دارد ، یک تجارت نقطه ای است

BTCUSDT: Bitcoin, Merry Christmas!

اگر نگاهی به شمع آخر هفته در نمودار هفتگی بیندازیم ، می توانیم به وضوح یک ستاره سنگ قبر / ستاره تیراندازی را مشاهده کنیم. همچنین ، ما می توانیم یک الگوی گوه ناکام را ببینیم. عالیه! کریسمس مبارک ، بیت کوین!

DUSKUSDTPERP: DUSK/USDT LONG SCALP SETUP!!

سلام به همه ، اگر ایده را دوست دارید ، از آن حمایت نکنید و از آن پشتیبانی کنید. به این بروزرسانی تجارت DUSK/USDT خوش آمدید. غروب اینجا صعودی به نظر می رسد. از ساختار در حال سقوط مانند گوه در بازه زمانی 4 ساعت خارج می شود و در حال حاضر به نظر می رسد که به دنبال آزمایش مجدد است. برخی از آنها در اینجا طولانی و بیشتر در سطح آزمایشی اضافه می کنند. منطقه ورود:-0. 087 دلار-0. 089 $ TP1:-.

USDCHF: USDCHF - Bullish Falling Wedge Idea

همانطور که در USDCHF می بینیم ، ما با استراحت در یک الگوی گوه در حال سقوط ، انگیزه ای به وارونه داریم که نشانگر احساسات صعودی است. ما همچنین می توانیم یک پایین دوتایی را در بازه زمانی 4H در تلاقی تا انتهای موج الیوت با حرکت 5 و نهایی شکل دهیم. همه این نشانه ها با فشار احتمالی به صعود همسو هستند. من مقاومت در برابر این را می بینم.

DOGEUSDT: DOGE - Extremely bearish patte, buy/long here!

Doge بسیار نزولی به نظر می رسد ، اما این سکه قطعاً از دیگران قوی تر است. در این تجزیه و تحلیل ، من به شما می گویم که برای تجارت کوتاه مدت Doge را از کجا بخرید! Doge به جایی نمی رود. این سکه حتی با سخت ترین تصادف ، همراه با Litecoin و Monero زنده خواهد ماند. این آلتونهای نسل اول جامد هستند. متأسفانه ، نمودار چاپ نزولی است.

بهترین بروکر فارکس...
ما را در سایت بهترین بروکر فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : داریوش اسدزاده بازدید : 21 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:36