سری Rollover 401K: چگونه می توانم 401 (k) خود را به IRA تبدیل کنم؟(قسمت 1: بازگرداندن اساسی)

ساخت وبلاگ

AllGen-Money-Minute

تغییر شغل یک اتفاق رایج است. اما وقتی با کارفرمای قدیمی خود 401 (k) دارید ، باید تصمیم بگیرید که می خواهید با آن پول چه کاری انجام دهید. چرخاندن آن به IRA یک انتخاب محبوب است. با IRA ، ممکن است گزینه های سرمایه گذاری بیشتری نسبت به 401 (k) در دسترس شما باشد. اما چگونه واقعاً 401 (k) قدیمی خود را جمع می کنید؟

دریابید که پول شما در کجا نگهداری می شود

اولین قدم این است که دقیقاً بفهمید که در حال حاضر وجوه در حساب 401 (k) شما در کجا برگزار می شود. برای پیدا کردن ، در صورت دریافت آنها از طریق نامه ، به بیانیه 401 (k) خود ، بصورت آنلاین یا در بیانیه کاغذی نگاه کنید. در این بیانیه ، نام شرکت مانند Fidelity یا Vanguard را مشاهده خواهید کرد. این نام شرکتی است که در آن پول شما در واقع نگهداری می شود ، به نام متولی.

یک IRA را باز کنید

مرحله بعدی باز کردن یک حساب جدید IRA در صورتی است که قبلاً آن را ندارید. شما می توانید به یک موسسه مالی مانند چارلز شواب یا وفاداری بروید و یک حساب باز کنید. حتماً شماره حساب خود را دریافت کنید. شرکتی که در آن حساب IRA را باز می کنید ، نیازی به همان شرکتی نیست که در حال حاضر بودجه 401 (k) شما را در اختیار دارد.

با شرکتی که 401 (k) خود را در اختیار دارد تماس بگیرید

در مرحله بعد ، با شرکتی که در حال حاضر بودجه 401 (k) شما را در اختیار دارد تماس بگیرید. اگر این یک شرکت بزرگتر است ، باید بتوانید با شماره تلفن ارائه شده در بیانیه خود تماس بگیرید. این شماره نیز ممکن است از طریق Google در دسترس باشد. سپس می توانید به این شرکت اطلاع دهید که می خواهید 401 (k) خود را در IRA بچرخانید. آنها شما را از طریق مراحل لازم انجام می دهند.

اگر این یک شرکت کوچکتر یا یک آژانس دولتی است که پول شما را در اختیار دارد ، ممکن است نیاز به تماس با بخش مزایای کارفرمای سابق خود یا بخش منابع انسانی داشته باشید. برخی از مدارک وجود خواهد داشت که شما باید آن را پر کنید تا نشان دهید که می خواهید 401 (k) خود را به IRA خود برگردانید.

وجوه را دریافت کنید

شرکتی که بودجه 401 (k) شما را در اختیار دارد ، سؤال خواهد کرد که چگونه می خواهید وجوه را دریافت کنید. ساده ترین راه برای دریافت وجوه این است که متولی 401 (k) چک را برای منافع شما به متولی IRA انجام دهد. در آن زمان باید شماره حساب IRA خود را ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد متولیان ، اینجا را کلیک کنید.

متولی 401 (k) پس از آن چک را برای مبلغی که در 401 (k) خود داشتید ، ارسال می کند. این چک ممکن است برای شما ارسال شود ، در این صورت شما باید آن را برای واریز IRA به IRA خود به IRA ارسال کنید. با این حال ، اغلب ، چک ممکن است مستقیماً به شرکت نگهدار IRA شما ارسال شود.

سازگار

متولی 401 (k) از شما سؤال می کند که آیا اخطار مالیاتی ویژه دریافت کرده اید یا خیر. این اعلامیه ویژه مالیاتی تمام تصمیمات مختلفی را که می توانید بگیرید و پیامدهای مالیاتی هر یک را در بر می گیرد. به دلایل انطباق ، متولی باید از شما بپرسد که آیا شما آن را دریافت کرده اید و تا زمانی که دریافت را تأیید نکرده باشید یا از دریافت اخطار مالیاتی ویژه خودداری نکرده اید ، نمی توانید با روند بازپرداخت پیش بروید.

پرداخت بیش از 401 (k) وجوه به IRA هیچ عواقب مالیاتی ندارد زیرا هر دو حساب واجد شرایط هستند. وجوه در هر نوع حساب تا زمانی که به عنوان توزیع از حساب خارج نشوند ، مالیات نمی گیرند. متولی اصلی وجوه را در حساب 401 (k) شما به فروش می رساند و پول نقد را برای شما یا متولی جدید برای واریز به IRA خود ارسال می کند.

فیلم زیر را تماشا کنید ، یا به صفحه سؤالات متداول 401 (k) ما مراجعه کنید.

اجازه ندهید شرایط فعلی شما را در شب حفظ کند. وسواس در مورد بازار همان کاری است که ما انجام می دهیم!

در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا خدمت کنیم.

افشای مهم: اطلاعات ارائه شده در اینجا ماهیت کلی دارد و برای پاسخ به سؤالات مالی هر فرد در نظر گرفته نشده است. برای رفع نگرانی های مالی فردی خود به اطلاعات ارائه شده در اینجا اعتماد نکنید. دریافت اطلاعات شما از این ماده باعث ایجاد رابطه مشتری و امتیازات مالی ذاتی در آن نمی شود. اگر یک سوال مالی دارید ، باید با یک مشاور مالی با تجربه مشورت کنید. علاوه بر این ، استخدام یک مشاور مالی یک تصمیم مهم است که نباید فقط بر اساس وبلاگ ها ، مقاله ها یا تبلیغات بنا شود. قبل از استخدام یک مشاور مالی ، باید اطلاعاتی در مورد صلاحیت ها و تجربیات مشاور مالی درخواست کنید. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. تمام عبارات عقاید بدون توجه به واکنش به تغییر شرایط بازار ، بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند. داده های موجود در اینجا از ارائه دهندگان شخص ثالث از آنچه در نظر گرفته می شود منابع معتبر به دست می آید. با این حال ، دقت ، کامل بودن یا قابلیت اطمینان آن نمی تواند تضمین شود. نمونه های ارائه شده فقط برای اهداف مصور (یا "اطلاع رسانی") است و در نظر گرفته نشده است که منعکس کننده نتایج باشد که می توانید انتظار داشته باشید. Allgen Financial Advisors ، Inc. (Allgen) یک مشاور سرمایه گذاری است که در SEC ثبت شده است. Allgen از طریق این ماده مشاوره مالی شخصی ارائه نمی دهد. هدف از این ماده محدود به انتشار اطلاعات عمومی در مورد خدمات ارائه شده توسط آلوگن است. بروشور افشای ، فرم ADV قسمت دوم ، که جزئیات شیوه های تجاری ، خدمات ارائه شده و هزینه های مربوط به Allgen را شرح می دهد ، در صورت درخواست در دسترس است.

بهترین بروکر فارکس...
ما را در سایت بهترین بروکر فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : داریوش اسدزاده بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:44