کارگزاری بورس اوراق بهادار

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاری های خوب به دارایی شما ارزش می دهند. ما به عنوان واسطه گر برای شما در خرید یا فروش در بورس اوراق بهادار لیوبلیانا و سایر بازارهای سرمایه عمل می کنیم.

 • صندوق های سرمایه گذاری
 • کارگزاری بورس اوراق بهادار
 • سپرده
 • اوراق خزانه
 • حساب حضانت

در شرکت خوب

مشتریان ما شرکت های معتبر اسلوونی و اشخاصی هستند که ما خدمات کارگزاری کاملی را ارائه می دهیم.

بازارهای سرمایه داخلی و خارجی

سرمایه گذاری در ابزارهای مالی داخلی یا خارجی این امکان را برای شما فراهم می کند تا دارایی های خود را بیشتر بهبود بخشید.

مدیریت نقدینگی

سفارش خود را برای خرید یا فروش در یک دفتر شعبه SKB یا با یک کارگزار از طریق تلفن قرار دهید.

خدمات کارگزاری

ما خدمات کارگزاری را به اشخاص حقوقی که ابزارهای مالی را به خوبی می شناسند توصیه می کنیم ، به طور مرتب رویدادها را در بازارهای سرمایه نظارت می کنند و می خواهند دارایی های خود را به طور فعال مدیریت کنند.

خدمات کارگزاری

حساب تجاری

قرار دادن سفارشات

تجارت

سرمایه گذاری در خارج از کشور

تجارت در کلیه بازارهای مهم سرمایه جهانی ، با سالها تجربه در برخورد با ابزارهای مالی خارجی.

بازارهای سرمایه جهانی

حساب تجاری

قرار دادن سفارشات

خرید سهام فرانسوی

اطلاعات اضافی

با ما تماس بگیرید

01 471 50 37

سوالی داری؟

نقل و انتقالات رایگان فوری فلیک

پرداخت با فلیک - در هر زمان ، هرجای دیگر:

 • ساده - تمام آنچه شما نیاز دارید شماره تلفن همراه یا نامه الکترونیکی گیرنده است.
 • سریع - پول در چند ثانیه در حساب است. حتی خارج از ساعات کاری بانک.
 • امن - همان سطح امنیت برای پرداخت از طریق بانک تلفن همراه یا بانک اینترنت.

با مشاور قرار ملاقات کنید

افسر روابط شما در تاریخ و زمان توافق شده منتظر شما خواهد بود. با کمک او ، شما قادر خواهید بود همه چیز را به سرعت و به راحتی ترتیب دهید.

خوب است بدانید که با امور مالی خود به چه کسی اعتماد دارید

بانک SKB

 • عالی در ایمنی ، ثبات و قابلیت اطمینان در فضای بانکی اسلوون.
 • بخشی از گروه OTP ، یکی از بزرگترین و پایدار ترین ارائه دهندگان خدمات مالی در اروپای مرکزی و شرقی.
 • مورد اعتماد بیش از 200. 000 مشتری.

مشتریان ما در مورد ما چه می گویند؟

Ivona K.

من از سال 2003 مشتری راضی بوده ام. آنچه من بیشتر دوست دارم رویکرد و پاسخگویی شخصی است - افسر روابط فردی من فوراً راه حل مطلوبی برای هر یک از چالش های مالی من پیدا می کند. من همچنین می خواهم به بانک تلفن همراه اشاره کنم. این روزها نمی توانستم زندگی روزمره خود را بدون آن تصور کنم.

SKB Bank با روندها همگام است. این بانکداری آنلاین و موبایل را به کاربران خود می دهد که تجارت ما را آسان تر می کند و همچنین معامله با حساب شخصی ما را ساده می کند ، در حالی که پرداخت فاکتورها سریع و آسان است. کارمندان در شعب بانکی خوب ، مفید و مایل به حل هر مسئله هستند.

سوالات متداول

01 471 55 55

تنظیمات حریم خصوصی

صفحات وب از کوکی ها برای اهداف مختلف استفاده می کنند. موارد اساسی برای عملکرد صفحات وب ضروری است. کوکی های مرتبط با تجزیه و تحلیل و بازاریابی از طرف دیگر تجربه کاربری بهتر ، استفاده ساده تر و نمایش پیشنهاد را برای شما ارائه می دهند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را در صفحه وب کوکی ها بخوانید.

چنین کوکی ها استفاده از مؤلفه های لازم را برای عملکرد صحیح یک صفحه وب امکان پذیر می کنند. با تنظیم کوکی های لازم ، ما نمی توانیم شما را به وب سایت دسترسی دهیم.

با استفاده از این کوکی ها به ما امکان می دهد داده های ناشناس را در مورد برداشت از محتوای خود جمع آوری کنیم و ما از آنها برای بهبود تجربه کاربر خود استفاده می کنیم.

با استفاده از این کوکی ها به ما امکان می دهد عملکرد افزونه های Facebook ، Google+ ، Twitter و سایر شبکه های اجتماعی را فعال کنیم و به ما امکان می دهد تا تحقیقات مربوط به استفاده شما را انجام دهیم و به طور کلی وب سایت های ما و مرور اینترنت خود را انجام دهیم.

با چنین کوکی ها ، به تبلیغات و شبکه های اجتماعی (اشخاص ثالث) اجازه می دهید تا داده ها را به منظور نمایش تبلیغات هدفمند تر ، محدود کردن تکرار تبلیغات و اندازه گیری اثربخشی تبلیغات تبلیغاتی جمع آوری کنند. چنین کوکی ها می توانند ردیابی اقدامات شما را بصورت آنلاین و اجرای تبلیغات هدفمند امکان پذیر کنند. SKB تلاش می کند (همانند سایر تبلیغ کنندگان) برای تبلیغ محتوای با کیفیت بالا و کاربر گرا باشد و ما می خواهیم دوباره در مورد محصولات بیمه و موضوعاتی که قبلاً علاقه خود را نشان داده اید ، دوباره به شما اطلاع دهیم. تنظیمات این کوکی ها در مورد تبلیغاتی که از طریق خدمات فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل و دیگران و از طریق برنامه های وب نشان می دهیم ، اعمال می شود. اگر با ضبط و ذخیره نمایش های اعلان های دریافت شده و کلیک بر روی پیوندها در اعلان های دریافت شده با هدف نمایش محتوای تبلیغاتی در موضوعاتی که قبلاً علاقه خود را نشان داده اید (بازاریابی) مخالف هستید ، مخالف هستید ، به هر حال همان تعداد تبلیغات نمایش داده می شود. با این حال ، آنها ممکن است برای شما چندان جالب نباشند.

بهترین بروکر فارکس...
ما را در سایت بهترین بروکر فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : داریوش اسدزاده بازدید : 20 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:28