یک شرکت برای تجارت خصوصی فارکس خود تنظیم کنید

ساخت وبلاگ

فروش بسته های سریع. تحویل رایگان پنجشنبه ، 22 دسامبر. 25 سفارش در صف قرار دارند. آخرین سفارش 00 ساعت 00 میلیون قبل ارسال شد.

تشکیل یک شرکت فارکس برای ساکنان انگلیس

هزینه پر کردن یک بار!

قبل از شروع و#10556 بررسی کنید

این سازند شرکت فارکس برای مشتریانی است که می خواهند یک تجارت فارکس را راه اندازی کنند و آدرس خود را در انگلستان داشته باشند ، و می خواهند آن را ساده ، بدون کاغذ ، بدون دردسر یا حیله نگه دارند.

اسناد زیر پس از تشکیل یک شرکت فارکس از طریق نامه الکترونیکی ارسال می شود:

هزینه پر کردن یک بار!

قبل از شروع و#10556 بررسی کنید

این ثبت نام شرکت فارکس با حساب بانکی تضمین شده برای افرادی است که باید یک تجارت فارکس را راه اندازی کنند و در حال حاضر آدرس خود را در انگلستان دارند و نیاز به راه اندازی شرکت به علاوه مستندات اضافی ارائه شده توسط پست الکترونیکی و از طریق پست دارند.

این پیشنهاد ثبت نام شرکت فارکس شامل کلیه خدمات ذکر شده در گزینه اول ، به علاوه:

هزینه پر کردن یک بار!

قبل از شروع و#10556 بررسی کنید

این بسته برای مشتریانی است که می خواهند یک تجارت FX و کلیه شرکت های سنتی شرکت را با اسناد محدود شروع کنند.

این پیشنهاد شامل تمام مزایای ذکر شده در گزینه های اول و دوم ، به علاوه تحویل رایگان:

هزینه سال بعد 69. 99 پوند

قبل از شروع و#10556 بررسی کنید

اگر شما ساکن انگلستان هستید که به دنبال ایجاد شرکتی برای شروع یک تجارت فارکس هستید و نیاز به داشتن آدرس ثبت شده معتبر دارید ، این پیشنهاد برای شما مناسب است.

این موسسه شرکت فارکس شامل کلیه مزایا و موارد ذکر شده در گزینه اول ، با افزودن موارد زیر است:

ما از تیمی از متخصصان راه اندازی مشاغل استفاده می کنیم که برای کمک به و ارائه مشاوره در رابطه با بسیاری از موانع قانونی ارائه شده هنگام ثبت نام تجاری برای فعالیت فارکس در انگلستان آموزش دیده اند. مزایای ثبت نام یک شرکت برای شروع یک تجارت فارکس با ما: راه اندازی رسمی یک شرکت FX در انگلیس می تواند یک فرآیند تنظیم شرکت فارکس باشد. Coddan متخصص راه اندازی تجارت در زمینه کمک به مشتریان محلی و خارج از کشور در تشکیل شرکت های FX خود با حداقل زمان ، تلاش و هزینه درگیر است.

اگر سوالی دارید ، لطفاً با ما در تماس باشید! نامه: [email protected]. co. uk. هدف ما این است که طی 24 ساعت به همه ایمیل ها پاسخ دهیم. اگر در حال عجله هستید ، لطفاً با تماس تلفنی + 44 (0) 207. 935. 5171 یا (0) 330. 808. 0089 (نرخ ملی) و با ما تماس بگیرید و با ما تماس بگیرید.

شرکت SET-IP برای شروع تجارت فارکس

Coddan که به شدت در تشکیل شرکت های انگلستان تجربه می کند ، به عنوان ابزاری ارزشمند که قبلاً توسط بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی در سراسر کشور استفاده می شود ، عمل می کند. با فرم های بی شماری ، شرکت فارکس روش ها و قوانینی را که باید در نظر بگیرید ، به درستی تشکیل یک شرکت فارکس انگلیس بدون هیچ تجربه قبلی یک کار غیر ضروری دشوار است. ما رهبر بازار هستیم ، با این که بازار هزینه های کم برای مطابقت دارد و ایجاد یک شرکت جدید فارکس را ساده تر می کند و فرآیندهای لازم را به نمایندگی از مشتریان خود انجام می دهد.

برای راه اندازی یک شرکت برای فعالیت تجاری فارکس در انگلستان ، یک آدرس دفتر ثبت شده ضروری است. اگر این موضوع را ندارید ، یا ساکن غیر UK هستید ، احتمالاً قادر به تکمیل شرکت شرکت فارکس بدون آدرس ثبت شده در انگلستان نخواهید بود. ما همچنین خدماتی را ارائه می دهیم که یک آدرس اداری جداگانه برای مشتریان خارج از کشور ارائه می دهد ، یا به همین ترتیب کسانی که مایل به حفظ یک آدرس معاملاتی جداگانه در یک شرکت راه اندازی شرکت هستند.

یک سرویس سریع و مؤثر ، ما قادر به ایجاد یک شرکت در مدت زمان کمی هستیم. پس از مشورت ، به مشتریان متخصص تشکیل شرکت خود اختصاص داده می شود که اطمینان حاصل می کنند که هر قسمت از اختلاط کامل است ، و همچنین پس از انجام وظایف پس از مددین که با اداره یک شرکت در انگلستان یا خارج از کشور انجام می شود. این نوع پشتیبانی به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به هدر دادن وقت در کارهای سرپرست سرپرست مرتبط با ترکیب یک شرکت ، بر نیازهای تجاری واقعی شرکت جدید فارکس خود تمرکز کنید.

ارائه داده های صحیح هنگام باز کردن شغل شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اشتباهات می تواند پرهزینه و وقت گیر باشد. استخدام یک سرویس ادغام مشاغل حرفه ای این خطر را از بین می برد. برای اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی اختصاصی Coddan تماس بگیرید.

آیا شما آماده راه اندازی یک تجارت فارکس هستید و به ایجاد یک شرکت نیاز دارید؟

همچنین با ارائه پشتیبانی پس از سازگاری ، ما راهنمایی می کنیم که چه کسی می تواند شرکتی ایجاد کند تا یک تجارت FX ، جزئیات مربوط به مالیات ، مسئولیت ، مسئولیت شروع کار ، نام ادغام و کلیه وظایف مرتبط با تشکیل یک شرکت را برای فعالیت فارکس ایجاد کند. انگلستاناگر با یک شرکت راه اندازی شرکت جالب هستید ، لطفاً بسته های ما را در بالا بررسی کنید.

مزایای راه اندازی یک شرکت با Coddan: مشتریانی که مایل به تشکیل یک شرکت (LTD) با ما هستند ، می توانند از تجربه حرفه ای طولانی ما بهره مند شوند ، این بدان معنی است که شما بهترین خدمات و نتایج را دریافت می کنید. ما روند ادغام یک شرکت را انجام می دهیم - که اغلب می تواند یک فرآیند پیچیده و طولانی باشد - ساده و ساده ، و ما خدمات خود را به کسانی که ساکن بریتانیا و همچنین جاهای دیگر هستند ، ارائه می دهیم. علاوه بر این ، هزینه های تشکیل شرکت های فارکس ما کم است. به خصوص اگر در بریتانیا مقیم نیستید و آدرس تجاری لازم را ندارید تا هنگام راه اندازی یک شرکت فارکس به طور رسمی با مقامات ثبت نام کنید ، Coddan می تواند یکی را برای این منظور ارائه دهد. امروز با مشاوران خبره ما صحبت کنید-در صورت نیاز به کمک به مجموعه شرکت فارکس ، می توانید با مشاوران تجاری ما بین ساعت 9. 30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه با تلفن + (0) 207. 935. 5171 یا + (0) صحبت کنید.) 330. 808. 0089 (نرخ ملی).

راه اندازی یک شرکت برای فعالیت فارکس

شکی نیست که زندگی به عنوان یک معامله گر فارکس برای بسیاری از افراد بسیار جذاب است: شما این فرصت را می گیرید که وقت خود را داشته باشید ، رئیس خود باشید و در برنامه خود کار کنید. علاوه بر این ، تقریباً نامحدودی برای بازرگانان فارکس وجود دارد تا برای هر کسی که دارای رایانه ، اتصال آنلاین و یک بانک تجارت متوسط باشد ، درآمد کسب کنند. بر خلاف بسیاری از حرفه ها ، تجارت مالی یکی نیست ، که به صلاحیت های خاصی مانند مدرک یا دوره نیاز دارد.

گفته می شود که 90 درصد از معامله گران روز در سال اول تجارت خود شکست می خورند. عمدتا به دلیل این واقعیت است که آنها هیچ برنامه تجارت منطقی نداشتند. تجارت FX نیاز به نظم و انضباط ، مدیریت ریسک و صبر دارد. همان رشته تجارت در مورد مدیریت امور مالی شما نیز لازم است.

از روز اول شما باید تصمیم بگیرید که آیا به عنوان یک معامله گر تنها یا یک شرکت تنظیم کنید تا سود و زیان سالانه خود را ثبت کنید. برخی از افرادی که تصمیم می گیرند به عنوان یک معامله گر فارکس شروع به کار کنند ، ممکن است ثبت نام را به عنوان خود اشتغالی در نظر بگیرند و سود/ضرر خود را به عنوان درآمد و ضرر تجارت اعلام کنند ، در حالی که برخی سود/ضرر خود را به عنوان سود/ضرر سرمایه اعلام می کنند.

با راه اندازی یک شرکت ، سود معاملات شما با نرخ مالیات شرکت های شرکت های کوچک مالیات می شود. هر پولی که به عنوان حقوق و دستمزد می گیرید باید از طریق یک طرح PAYE در معرض کمک های بیمه ملی قرار گیرد ، زیرا بنابراین شما یک کارمند یا مدیر شرکت خواهید بود.

ایده خوبی است که اگر پیش بینی می کنید که تجارت خود را با معامله گران اضافی که به همین دلیل در هر ماه از سود شرکت می گیرند ، یک شرکت را برای تجارت فارکس خود باز کنید.

FX Brokerage Licensing and Registration

مجوز کارگزاری FX و ثبت نام

اگر در حال بررسی سرمایه گذاری جدید در تجارت فارکس هستید ، باید یک نکته مهم این باشد که معیارهای لازم برای اعطای مجوز را برآورده می کند. معمولاً هر شغلی که به عنوان یک کارگزاری فارکس عمل کند ، به جای اینکه مستقیماً در بازار FX با استفاده از پول های خود تجارت کند ، به نوعی مجوز نیاز دارد. اگر با ثبت نام شرکت های فارکس در انگلستان به کمک نیاز دارید ، می توانید با مشاوران تجاری ما بین ساعت 9. 30 صبح تا 6 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه با تلفن + (0) 207. 935. 5171 یا + (0) 330. 808. 0089 صحبت کنید (نرخ ملی).

در انگلستان ، کلیه سودهای ارزی به طور کلی تحت مالیات بر سود سرمایه (CGT) مالیات می شود. بنابراین تجارت فارکس به عنوان CGT قابل پرداخت است و نه مالیات بر درآمد. با این حال ، کسانی که با استفاده از یک بستر شرط بندی گسترده ، تجارت FX را انتخاب می کنند ، مالیات بر سود را پرداخت نمی کنند ، زیرا این امر به عنوان یک فعالیت قمار طبق قانون انگلیس تلقی می شود. تشکیل یک شرکت نیازی به دشوار نیست. در Coddan ، ما طیف وسیعی از بسته های تشکیل را متناسب با نیازهای شما به عنوان یک معامله گر روز فارکس داریم.

بهترین بروکر فارکس...
ما را در سایت بهترین بروکر فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : داریوش اسدزاده بازدید : 17 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:01