20+ برنامه های وابسته به گزینه های باینری برتر - بهترین شبکه های باینری با پرداخت بالا در سال 2019 برای درآمدزایی

ساخت وبلاگ

عمودی مالی یکی از سودآورترین بازاریابی وابسته و در نتیجه یکی از محبوب ترین آنها محسوب می شود. این شامل تعداد زیادی زیر عمودی است و گزینه های باینری فقط یکی از آنهاست. از هم اکنون ، ما شاهد جهش عظیمی در محبوبیت گزینه های باینری هستیم. دلیل اصلی محبوبیت در سادگی معاملات و سطح ورود به سپرده پایین است.

برای شروع بازرگانان بالقوه نیازی به سرمایه گذاری مبالغ عظیمی ندارند. شما فقط باید حدس بزنید که آیا یک پارامتر انتخاب شده (به عنوان مثال ، ارز) رشد خواهد کرد یا به سمت پارامتر دیگری کاهش می یابد. بسیار خطرناک است زیرا امروز ممکن است خوش شانس باشید و برنده شوید اما فردا ممکن است آخرین پول خود را از دست دهید. برای اینکه همه این کارها را برآورده کنیم ، اکثریت معامله گران حرفه ای دقیقاً اخبار اقتصادی و سیاسی ، تغییرات بازار و تحولات را دنبال می کنند.

محبوبیت معاملات گزینه های باینری به نفع رشد برنامه های وابسته به گزینه های باینری بود. بنابراین بسیاری از وب مسترها با ارسال ترافیک با کیفیت به کارگزاران به دنبال پیوستن به این جریان درآمد هستند. کار بسیار ساده است: شما باید تا حد امکان معامله گران فعال بالقوه را ترسیم کنید. روش های مختلفی برای جذب مشتری های بالقوه وجود دارد: وب سایت خود یا یک وبلاگ ، یک صفحه یا یک جامعه در رسانه های اجتماعی ، کمپین های ADS و برخی دیگر (به تصویر زیر مراجعه کنید). بیایید برنامه های وابسته به گزینه های باینری را با جزئیات بیشتری در نظر بگیریم.

برنامه های کمیسیون برای برنامه های وابسته به گزینه های باینری

هنگامی که به برنامه های وابسته در تجارت الکترونیکی ، بهداشت و زیبایی ، مسافرت و سایر عمودی ها می پیوندید ، گاهی اوقات انتخاب برنامه های مختلف کمیسیون را ندارید. گزینه های دودویی طاقچه های تجاری گزینه های مختلفی یا امکاناتی از درآمدزایی آنلاین ارائه می دهد. اگرچه ، برخی از کارگزاران فقط یک نوع ارائه می دهند. سیستم پرداخت بسیار ساده است. شما مردم را به یک کارگزار می فرستید ، آنها ثبت نام می کنند - این یک "سرب" است. مگر اینکه با یک کارگزار توافق ویژه ای داشته باشید ، معمولاً هزینه های آنها را پرداخت نمی کنید. وقتی مشتری پول واریز می کند ، علاقه مند می شوید. و در اینجا در گزینه های باینری شرکت های وابسته به طاقچه ها با سه نوع کمیسیون سروکار دارند.

  1. مدل CPA (هزینه AKA برای هر برنامه کمیسیون خرید). در این حالت ، شرکت های وابسته برای مراجعه به معامله گران بالقوه به یک کارگزار پرداخت می شوند. این یک پرداخت یک بار است. معمولاً نرخ ها به فراوانی حجم ترافیک یا سپرده بستگی دارد. هنگامی که یک ارجاع واریز می کند ، حساب شما در صدر قرار می گیرد. به طور کلی ، شرکت های وابسته از 200 تا 600 دلار برای مشتری دریافت می کنند (این توافق شما با یک کارگزار خاص است.) همیشه یک توافق نامه وابسته را به طور کامل بخوانید: در بعضی موارد وضعیت کارگزار این است که یک ارجاع باید یک سپرده خاص (حداقل سپرده) ایجاد کند. به شما اجازه می دهد کمیسیون خود را دریافت کنید. به عنوان مثال ، اگر حداقل سپرده 20 دلار باشد و مبلغ ارجاع شما فقط 10 دلار باشد ، بنابراین شما برای این مشتری پرداخت نمی شوید. غالباً یکی از الزامات موجود در برخی از معاملات بسته توسط مراجعه شما (معمولاً بین 5 تا 15) است.
  2. مدل سهم درآمد. بهترین جنبه این مدل این است که یک جریان درآمد بلند مدت را نشان می دهد. تا زمانی که مراجعه به معاملات شما کمیسیون خود را دریافت می کنید. فرکانس بالا و حجم بالای معاملات به شما سود می برد. به طور متوسط ، شرکت های وابسته 10-50 ٪ کمیسیون دریافت می کنند ، جایی که نرخ ها به کارآیی شما (یا شانس تبدیل مشتری های با ارزش بالا) برای ارتقاء پیشنهاد کارگزار بستگی دارد. در بعضی موارد ، اگر کل تجارت ارجاع شما کمتر از 10 000 دلار است ، نرخ شما 25 ٪ است. با قیمت 10 000-50 000 دلار در حال حاضر 35 ٪ و غیره درآمد کسب می کنید. با این حال ، برخی از کارگزاران کمیسیون های بالاتری را ارائه می دهند.
  3. مدل ترکیبی. همانطور که از نام آن پیداست ، این مدل دو مدل قبلی را در یک راه حل واحد (CPA+Revshare) ترکیب می کند. در اینجا به شما برای مراجعه به معامله گران جدید پرداخت می شود و به صورت revshare نیز کمیسیون کسب می کنید. بسیاری از کارگزاران قبلاً ارائه این نوع کمیسیون را آغاز کرده اند ، اما هنوز هم می توانید با سایر کارگزاران موافقت کنید تا بر این اساس همکاری کنند. از یک طرف ، خوب است که یک بار پاداش بزرگی برای یک معامله گر دریافت کنید. از طرف دیگر ، یک معامله گر ممکن است برای یک سال فعال باشد که درآمد منظم را برای شما فراهم کند. به همین دلیل است که با این طرح ترکیبی می توانید با یک کارگزار 70-80 ٪ به عنوان مدل CPA و 20 ٪ به عنوان مدل Revshare موافقت کنید.

نحوه هدایت ترافیک به برنامه های باینری

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، گزینه های رانندگی ترافیک به سیستم عامل های کارگزاران هنوز هم مانند سایر عمودی های وابسته دیگر است: وبلاگ ها یا وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و غیره.

  • وب سایت ها/وبلاگ های موجود مربوط به بخش مالی. همچنین ممکن است یک سایت تخصصی را در یک بازار وب خریداری کنید که برای هر وب سایت درآمد حاصل از برنامه های وابسته اعلام شده است. به عنوان مثال ، یک وب سایت با 1 500 بازدید کننده منحصر به فرد روزانه ممکن است متوسط درآمد ماهانه 700 دلار+ را از برنامه های وابسته به ارمغان بیاورد. به هر معنی ، وبلاگ/وب سایت شخصی شما روی امور مالی (از جمله ، فارکس ، پول سازی آنلاین و غیره) با مخاطبان بزرگ و منظم منبع بسیار خوبی برای ترافیک هدفمند است.
  • یوتیوببسیاری از کارگزاران اجازه می دهند از طریق YouTube ارتقاء یابد. و در صورتی که شما یک وبلاگ ندارید یا یک وب سایت رسانه های اجتماعی یکی از نقش های اصلی در کمپین خود را بازی می کنند. این عاقلانه است که قبل از اینکه به هر برنامه وابسته به گزینه های باینری بپیوندید ، یک کانال YouTube را باز کنید. در این حالت ، شما راه را برای ارتقاء یک کارگزار خاص هموار می کنید. در مرحله بعد ، شما مواد ویدیویی 3-5-7 ایجاد می کنید که نتایج معاملات خود را نشان می دهد یا روند معاملاتی خود را ضبط می کنید: از نرم افزارهای حرفه ای مانند Faststone یا Camtasia استفاده کنید. عناوین و توضیحات بهینه شده با کلمه کلیدی به شما کمک می کند تا رتبه بالاتری کسب کنید.
  • رسانه های اجتماعیدر کلیه شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک و اینستاگرام ، توییتر به صفحات/گروه ها نیاز خواهید داشت. فراموش نکنید که می توانید از کمپین های تبلیغاتی هدفمند در رسانه های اجتماعی برای جذب اعضای جدید و افزایش مخاطب استفاده کنید.
  • انجمن هاانجمن های مربوط به موضوع (بورس اوراق بهادار ، گزینه های باینری ، معاملات و غیره) نشان دهنده منبع عالی ترافیک است. به عنوان مثال ، شما ممکن است روی مبتدیان متمرکز شوید ، در ازای ثبت نام توسط مرجع خود ، روند معاملات را به آنها آموزش دهید.
  • تبلیغات متنی. فقط این گزینه را نیز در ذهن خود نگه دارید زیرا خیلی خوب کار می کند.

در مرحله بعد ، یکی از جنبه های اصلی بازاریابی وابسته ، مخاطب هدف است. در واقع ، مخاطب هدف عمودی از معامله گران ، تحلیلگران بازار سهام و دلالان مالی تشکیل نشده است. در حقیقت ، شما باید افراد کاملاً عادی (به عنوان یک قاعده ، زیر 40) را با یک منبع اصلی درآمد ، که آنها را کافی نمی دانند ، هدف قرار دهید - افرادی که به دنبال درآمد سریع هستند. بیایید بگوییم ، مخاطب هدف شما تقریباً مشابه با قمار ، بازی و شرط بندی آنلاین است.

مزایای پیوستن به برنامه های وابسته به گزینه های باینری

همانطور که در بالا به آنها اشاره کردیم ، تجارت گزینه های باینری طیف گسترده ای از معامله گران را به خود جلب می کند - در دسترس بودن ، سادگی و حداقل سپرده های کم برای هر دو افرادی که هرگز معامله گران معامله نکرده و تجربه نکرده اند ، درخواست می کند. مردم هرگز به دنبال منابع درآمد سریع متوقف نخواهند شد. این تا حدودی محبوبیت تجارت گزینه های باینری را با داستانهای بی شماری از موفقیت که اینترنت را جاری می کند ، توضیح می دهد. کنجکاوی پیرامون تجارت به شرکت های وابسته اجازه می دهد تا ترافیک را به کارگزاران سوق دهند و از طریق برنامه های مختلف کمیسیون درآمد کسب کنند.

و بیایید بگوییم ، شما همان کار را با سایر برنامه های وابسته انجام می دهید اما نرخ کمیسیون برای برنامه های وابسته به گزینه های باینری بالاتر از بسیاری از عمودی دیگر است. به عبارت دیگر ، پتانسیل درآمدزایی آنلاین در اینجا بسیار زیاد است. برنامه های وابسته به گزینه های باینری به شما امکان می دهد درآمد آنلاین فعال و/یا منفعل را از 200 تا 300 دلار در هر ماه و بدون محدودیت بالایی شروع کنید.

در زیر یک مورد مصور از برنامه وابسته Alex K. و Bintrader.com پیدا خواهید کرد.

GEO: روسیه.

منبع ترافیک: شبکه اجتماعی Vkontakte (گروه ها ، جوامع عمومی)

دوره: 6 ماه.

ثبت نام های کل: 3 385.

بازده متوسط: 7. 2 دلار.

درآمد کل: 24 380 دلار.

الکس گروه های موجود در حال حاضر (مخاطبان هدف هم زن و مرد را شامل می شود) با تبلیغات خلاقانه و مناسب (با توجه به جنسیت ، سن ، علایق) ، یک صفحه فرود (هرچند که الکس خاطرنشان می کند که فرود لازم نیست ، فقط انتخاب تبلیغات باید متفاوت باشد).

شبکه های وابسته به گزینه های دودویی

اگر نوبت به مرحله نمایش برسد ، در یک گزینه باینری شبکه های وابسته به طاقچه به اندازه سفر یا سوله های بهداشتی و زیبایی محبوب نیستند. به احتمال زیاد این به دلیل راندمان بالا و عملکرد برنامه های وابسته داخلی است که توسط مارک های پیشرو ارائه می شود.

در مورد فکر دوم ، شبکه های وابسته باینری منابع مفیدی هستند - کلیه ارقام کلیدی (نرخ و برنامه های کمیسیون ، GEOS ، طرح های پرداخت و غیره) در یک مکان واحد ارائه می شود. مشروط بر اینکه برخی از مارک های پیشرو برخی از الزامات را برای پیوستن به برنامه های خود به شرکت های وابسته تنظیم کنند ، شرکت های وابسته کوچکتر و مبتدیان می توانند از شبکه های باینری استفاده کنند. شبکه ها به آزاد کردن مدتی و ارائه معاملات جذاب برای شرکت های وابسته با ترافیک کمتری کمک می کنند.

علاوه بر این ، شما ممکن است بین شبکه های خاص و شبکه های چند عمودی انتخاب کنید. شبکه هایی از نوع اول پیشنهادات مربوط به عمودی خاص را ارائه می دهند. در مورد شبکه های باینری گرا ، ممکن است ده ها پیشنهاد مربوط به تجارت ، به ویژه ، معاملات گزینه های باینری را پیدا کنید. شبکه های چند عمودی با تبلیغ کنندگان بی شماری از عمودی های مختلف ، از جمله تجارت الکترونیکی ، Nutra ، قمار ، امور مالی و تجارت کار می کنند.

بازاریابان با تجربه فصلی ، گاهی اوقات کار با کارگزاران گزینه های باینری را مستقیماً و بدون هیچ گونه واسطه ای (در این حالت شبکه ها) ترجیح می دهند. دلیل آن کاملاً واضح است: هیچ کس نمی خواهد کمیسیون را به اشتراک بگذارد ، به ویژه اگر کمپین ها ایجاد شوند ، توسعه داده و توسط بازاریاب و بدون نیاز به کمک انجام شود. در مقابل ، مبتدیان ممکن است مدیران شخصی را از شبکه ها بسیار مفید پیدا کنند. علاوه بر این که پیوستن به یک شبکه آسان تر است ، مدیران وابسته بازاریابان جدید را از طریق پیشنهادات ، منابع ترافیکی ، ابزارهای بازاریابی و کمپین ها راهنمایی می کنند.

همه اینها را می خواهیم ، ما می خواهیم از تجربه بهره مند شویم. افراد تازه کار را که فقط به دنبال پول سریع هستند هدف قرار ندهید ، می توانید با معامله گران باتجربه درآمد بیشتری کسب کنید زیرا آنها پول جدی را تجارت می کنند و به عنوان تجربه نشان می دهد که پس از از دست دادن اولین سپرده ، آنها به تجارت خود ادامه می دهند. چگونه می توان آن معامله گران فصلی را به یک کارگزار جذب کرد؟اول از همه ، با ذکر وضعیت مجاز یک کارگزار (FCA ، CYSEC - معامله گران جدی در مورد امنیت و تضمین هایی که دارای مجوز مناسب است ، می دانند.) در مرحله بعد ، شما بهتر است اصطلاحاتی مانند تجزیه و تحلیل فنی و نمودارها را در تبلیغات اتخاذ کنید ، بنابراین بنابراینکه قلب معامله گران سریعتر شروع به ضرب و شتم می کند. علاوه بر این ، کمپین های هدفمند رویداد یک روش عملی برای جذب معامله گران با تجربه (و چندین GEO را در یک کمپین واحد برای راندمان بالاتر مخلوط نکنید).

نتیجه

همانطور که می بینید ، گزینه های باینری نیازهای عمودی کاملاً دقیق با ترافیک است (فراموش نکنید که برخی از محدودیت ها را برای ترافیک یا لیستی از کشورهایی که یک کارگزار با آنها کار نمی کند ، بررسی کنید) برای ایجاد بازده عالی از کمپین بازاریابی خود. با این حال ، ترافیک با فرکانس بالا و با کیفیت بالا با تبدیل زیاد باید حساب شما را به طرز چشمگیری بالا ببرد. بنابراین ، به لیست کارگزاران ، بررسی الزامات و نرخ کمیسیون ، بررسی کنید ، از طریق مواد بازاریابی (آگهی ها ، صفحات فرود ، پستانداران) جستجو کنید و برای مناسب ترین برنامه ثبت نام کنید.

بسیاری از کارگزاران مدیران شخصی را به شرکت های وابسته ارائه می دهند - بدون هیچ تردیدی ممکن است تمام سؤالات را بپرسید ، جزئیات مربوط به پرداخت را پاک کنید و در صورت لزوم درخواست کمک کنید. کارگزاران به هرچه بیشتر معامله گران علاقه مند هستند و شما یک منبع بالقوه مشتری را نشان می دهید ، بنابراین در این حالت هر دو طرف به موفقیت شما علاقه مند هستند. بدیهی است ، رقابت در بین کارگزاران بسیار زیاد است ، بنابراین در این مسابقه کارگزاران برای بدست آوردن شرکت های وابسته بیشتر مشتری ها بدیهی است که از ابزارها و ابزارها ، پشتیبانی و حتی پاداش هایی که کارگزاران به شرکای وابسته خود ارائه می دهند ، بدست می آورند. بله ، برای دستیابی به ترافیک با کیفیت بالا ، برخی از کارهای کامل لازم است اما بازپرداخت باید ارزش آن را داشته باشد.< Pan> بسیاری از کارگزاران مدیران شخصی را به شرکت های وابسته ارائه می دهند - بدون هیچ تردیدی ممکن است تمام سؤالات را بپرسید ، جزئیات مربوط به پرداخت را پاک کنید و در صورت لزوم از آنها کمک بخواهید. کارگزاران به هرچه بیشتر معامله گران علاقه مند هستند و شما یک منبع بالقوه مشتری را نشان می دهید ، بنابراین در این حالت هر دو طرف به موفقیت شما علاقه مند هستند. بدیهی است ، رقابت در بین کارگزاران بسیار زیاد است ، بنابراین در این مسابقه کارگزاران برای بدست آوردن شرکت های وابسته بیشتر مشتری ها بدیهی است که از ابزارها و ابزارها ، پشتیبانی و حتی پاداش هایی که کارگزاران به شرکای وابسته خود ارائه می دهند ، بدست می آورند. بله ، برای به دست آوردن ترافیک با کیفیت بالا ، برخی از کارهای دقیق لازم است اما بازپرداخت باید ارزش آن را داشته باشد. در صورت لزوم برای کمککارگزاران به هرچه بیشتر معامله گران علاقه مند هستند و شما یک منبع بالقوه مشتری را نشان می دهید ، بنابراین در این حالت هر دو طرف به موفقیت شما علاقه مند هستند. بدیهی است ، رقابت در بین کارگزاران بسیار زیاد است ، بنابراین در این مسابقه کارگزاران برای بدست آوردن شرکت های وابسته بیشتر مشتری ها بدیهی است که از ابزارها و ابزارها ، پشتیبانی و حتی پاداش هایی که کارگزاران به شرکای وابسته خود ارائه می دهند ، بدست می آورند. بله ، برای دستیابی به ترافیک با کیفیت بالا ، برخی از کارهای کامل لازم است اما بازپرداخت باید ارزش آن را داشته باشد.

بهترین بروکر فارکس...
ما را در سایت بهترین بروکر فارکس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : داریوش اسدزاده بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:05